2P SLACKLINES - page photo

2P SLACKLINES - Set BIG

PDF
Tisk

Set BIG je pravděpodobně nejlepším slackline setem v poměru cena/výkon na trhu. Jeho napínání je ve srovnání s jinými sety této délky, velice jednoduché. Pro sestavení a napnutí setu je využito dvou napínacích systémů (ráčen).

S nákupem setu BIG neprohloupíte, neboť délka setu 30 metrů vás nikdy neomrzí.

Současně je k setu také dodávána kotvící pomůcka LockPin (neplatí pro variantu QUICK). Pokud budete plánovat napnutí setu na kratší vzdálenost než 20 metrů, můžete použít tuto pomůcku a malou ráčnu klidně nechat doma. Ušetříte si tak místo i váhu v batohu. Abychom vyhověli širokému spektru slacklinerů, vyrábíme set se třemi variantami kotvení.

 

Varianta QUICK

Systém upínání Quick je pro svou jednoduchost určen zejména pro začátečníky s většími ambicemi. Počet komponent setu je snížen na minimum. Šekly zajišťují delší životnost setu.

Doporučená MOC: 1599 Kč

 

Varianta SP

Varianta pro vyznavače slackline bez kompromisů. Klasické kotvící smyce jsou nahrazeny Spansety při zachování velmi příznivé ceny. Samozřejmostí setu je maximální životnost.

Doporučená MOC: 1799 Kč

 

Varianta KS

Klasický způsob upínání známý od počátků Slackliningu v Čechách. Dlouhá životnost a vysoká kvalita komponent jako za starých dobrých časů.

Doporučená MOC: 1799 Kč

 

Koupit online

Délka popruhu: 30 m
Tvrdost popruhu: střední
Šíře popruhu: 25 mm
Pevnost popruhu: 20 kN

Návod k použití

 

Set není certifikován pro použití ve výškách (výška nad 1m nad povrchem). Nepoužívejte set na highline!

Výrobce i prodejce se zříká jakékoli odpovědnosti za případné škody na zdraví či majetku způsobené používáním tohoto výrobku.

2P SLACKLINES 2011, Main Photo by Joanna Jaskólska