2P SLACKLINES - page photo

2P SLACKLINES - Set FLIP

PDF
Tisk

FLIP je nejnovějším slackline setem v naší nabídce. Je určen zejména pro trickline. Vhodný je také pro menší děti přibližně do 8 let, které ještě nemají dostatečné vyvinutou motoriku pro použití setů šíře 25 mm. Set vyrábíme ve třech variantách kotvení. Pro rok 2017 jsme pro Vás doladili design. Luniniscenční kraje popruhů jsou dobře viditelné ve všech světelných podmínkách.

Varianta QUICK

Systém upínání Quick je pro svou jednoduchost určen zejména pro začátečníky. Počet komponent setu je snížen na minimum. Šekly zajišťují delší životnost setu.

Doporučená MOC: 1399 Kč

Varianta SP

Varianta pro vyznavače slackline bez kompromisů. Klasické kotvící smyce jsou nahrazeny Spansety při zachování velmi příznivé ceny. Tuto variantu doporučujeme jako nejvariabilnější z hlediska kotvení na různých místech. Samozřejmostí setu je maximální životnost.

Doporučená MOC: 1599 Kč

Varianta KS

Klasický způsob upínání známý od počátků Slackliningu v Čechách. Variantu KS doporučujeme zejména pro kotvení na stromy. Dlouhá životnost a vysoká kvalita komponent jako za starých dobrých časů.

Doporučená MOC: 1599 Kč

 

Koupit online

Délka popruhu: 20 m
Tvrdost popruhu: pružný
Šíře popruhu: 50 mm
Pevnost popruhu: 30 kN

Návod k použití

 

Set není certifikován pro použití ve výškách (výška nad 1m nad povrchem). Nepoužívejte set na highline!

Výrobce i prodejce se zříká jakékoli odpovědnosti za případné škody na zdraví či majetku způsobené používáním tohoto výrobku.

2P SLACKLINES 2011, Main Photo by Joanna Jaskólska