2P SLACKLINES - page photo

2P SLACKLINES - Set UNI

PDF
Tisk

UNI je nejprodávanějším slackline setem z naší nabídky. Je určen pro všechny slacklinery bez ohledu na zkušenosti či speciální požadavky. Je určený zejména na chůzi, dobře použitelný je i pro nenáročné triky a skoky. Aby si tento set mohl vybrat opravdu každý, vyrábíme ho ve třech variantách. Pro rok 2017 jsme pro Vás doladili design. Luniniscenční kraje popruhů jsou dobře viditelné ve všech světelných podmínkách.

Varianta QUICK

Systém upínání Quick je pro svou jednoduchost určen zejména pro začátečníky. Počet komponent setu je snížen na minimum. Šekly zajišťují delší životnost setu.

Doporučená MOC: 1199 Kč

Varianta SP

Varianta pro vyznavače slackline bez kompromisů. Klasické kotvící smyce jsou nahrazeny Spansety při zachování velmi příznivé ceny. Samozřejmostí setu je maximální životnost.

Doporučená MOC: 1399 Kč

Varianta KS

Klasický způsob upínání známý od počátků Slackliningu v Čechách. Dlouhá životnost a vysoká kvalita komponent jako za starých dobrých časů.

Doporučená MOC: 1399 Kč

 

Koupit online

Délka popruhu: 20 m
Tvrdost popruhu: střední
Šíře popruhu: 25 mm
Pevnost popruhu: 20 kN

Návod k použití

 

Set není certifikován pro použití ve výškách (výška nad 1m nad povrchem). Nepoužívejte set na highline!

Výrobce i prodejce se zříká jakékoli odpovědnosti za případné škody na zdraví či majetku způsobené používáním tohoto výrobku.

2P SLACKLINES 2011, Main Photo by Joanna Jaskólska